20 lutego 2024

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy małżonków i narzeczonych na spotkanie z Jackiem Pulikowskim pt. „WARTO NAPRAWIAĆ MAŁŻEŃSTWO – o czynach, nadziei i wspólnej drodze do szczęścia”.

– Sobota 24.02.2024, g.10.00- aula Szkoły Strumienie przy ul.3 Maja 129 w Józefowie – Wstęp – opłata dowolna.

Jacek Pulikowski – szczęśliwy mąż, ojciec, teść i dziadek – wykładowca akademicki, od ponad 40 lat służy małżeństwom w kryzysie, przygotowuje młodzież do małżeństwa, prowadzi wykłady w całej Polsce. Jest autorem kilkudziesięciu książek o tematyce rodzinnej. Po konferencji będzie okazja, aby zakupić książki Jacka Pulikowskiego (za gotówkę).

Spotkanie jest otwarte – zachęcajmy znajomych.

Zaprasza: Stowarzyszenie Edukacji i Rodziny Sternik, Szkoła Strumienie, Teatr Biedronka, Fundacja Orszak Dziejów.