13 marca 2024

Event edukacyjny dla dzieci w wieki 5-9 lat

Kiedy? Sobota 16.03.2024 g. 10.00-12.00

Gdzie? Wawer, Szkoła ŻAGLE ul. Lokalna 51

Rodzinny Festiwal Naukowy to pełen radości i edukacji event, stworzony z myślą o rodzinach i dzieciach w wieku 5-9 lat. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, rodzice i dzieci będą mieli okazję uczestniczyć w fascynujących zadaniach naukowych, które rozbudzą ich ciekawość świata.

W ramach festiwalu przewidziano 7 różnorodnych zadań, które skupią się na rozwijaniu umiejętności poznawczych dzieci. Każde zadanie zostało dostosowane do wieku uczestników, zapewniając jednocześnie pełen entuzjazmu poziom zabawy dla całej Rodziny

Aby uczcić zaangażowanie i wysiłek uczestników, wszyscy otrzymają drobne upominki, które dodatkowo umocnią ich pozytywne doświadczenia związane z nauką.

To nie tylko edukacyjne wyzwanie, ale również okazja do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, podczas którego nauka stanie się fascynującą przygodą dla wszystkich.

Rodzinny Festiwal Naukowy to doskonała okazja do tworzenia wspomnień i rozwijania pasji naukowych już od najmłodszych lat.