13 lutego 2024

Dla Babci i Dziadka

Falenickie obchody za nami

Na początku lutego odbyły się w szkole uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dni te stały się doskonałą okazją do wyrażenia naszej szczególnej pamięci i wdzięczności za każde dobro, które otrzymujemy od naszych babć i dziadków. Z tej okazji każda klasa przygotowała pod opieką swojego wychowawcy swój repertuar. Nie zabrakło gromkich braw i wspaniałych chwil spędzonych z wnukami. Po przedstawieniu odbył się poczęstunek z udziałem dziadków, uczniów i rodziców. Było to wspaniały czas! Dodatkowym atutem spotkania było oprowadzeniem dziadków po naszej szkole, klasie oraz wspólna rozmowa dziadków z wychowawcą klasy.

Bardzo cieszymy się z tak licznego przybycia naszych babć i dziadków do szkoły. Dziękujemy za mile spędzony czasu ze swoimi wnukami i nauczycielami. Liczymy, że nasi dziadkowie będą nas częściej odwiedzać w naszej szkoły. Jako nauczyciele jesteśmy wdzięczni wszystkim babciom i dziadkom za każde miłe słowo i wsparcie nas w tym wielkim dziele, jakim jest wychowanie nowego pokolenia.

Babciu i Dziadku, dziękujemy za Wasze przybycie do nas i czekamy już na następny rok!