18 czerwca 2024
100 uczniów

Egzaminy Cambridge

Jak co roku, w drugim tygodniu czerwca, nasi uczniowie wraz z dziewczętami ze STRUMIENI podchodzą o egzaminów Cambridge. Łącznie w sesji czerwcowej wzięło udział 100 chłopców!

Również tym razem połączyliśmy siły ze Szkołą STRUMIENIE. W czwartek, 13 czerwca, odbyły się tam egzaminy Startes, Movers oraz Flyers. W piątek w ŻAGLACH chłopcy i dziewczęta zdawali egzaminy KET i PET. W sobotę od rana do późnego popołudnia odbył się egzamin FCE.

Co ciekawe, choć normalnie FCE przeznaczony jest dla starszej młodzieży i dorosłych, nasi uczniowie zdają go już w klasie 7 i 8.

Podobnie, nigdy wcześniej nie mieliśmy tak wielu obiecujących kandydatów do egzaminów na poziomie A2. W klasach 4 zdaje je aż 10 uczniów. Sporym zainteresowaniem cieszą się egzaminy Starters, Movers i Flyers, w których swoich sił mogą spróbować uczniowie klas 2–5 szkoły podstawowej.