13 września 2024

Mistrzostwa Edukacyjne – Odkryj swoje talenty

Dlaczego powstały Mistrzostwa Edukacyjne? Jaki jest ich cel? I dlaczego nasza szkoła współpracuje z Fundacją Orszak Trzech Króli w ramach projektu Mistrzostw?

Ponieważ widzimy  potencjał i predyspozycje indywidualne naszych uczniów, dlatego chcemy uzupełnić i udoskonalić dla nich program edukacji.

Kładziemy nacisk na klasyczną edukację, aby rozwijać w naszych podopiecznych podstawowe umiejętności edukacyjne, takie jak samodzielne myślenie, wyrażanie myśli, czytanie, czy słuchanie.

Dbamy o to, aby dziecko odkrywało swoje pasje, talenty i rozwijało umiejętności z nimi związane.

Całkowicie odrzucamy testy oraz wszelkie skróty myślowe w wypowiedzi pisemnej, czy ustnej dziecka.

Wprowadziliśmy Mistrzostwa jako pomoc edukacyjną dla rodziców, którzy chcą jeszcze bardziej rozwijać indywidualne zdolności i predyspozycje dziecka.

We wrześniu trwają zapisy do tegorocznej edycji Mistrzostw Edukacyjnych.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie Mistrzostw www.mistrzostwa.edu.pl lub u swoich wychowawców.